Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

BAE Cami Halısı

22.04.2020
448
BAE Cami Halısı
BAE Cami Halısı, BAE Cami Halısı, Ferahnur Halı

BAE Cami Halısı

Birleşik Arap Emirlikleri’nde cami halısı ve otel halısı satışımızı uzun zamandan beri gerçekleştiriyor ve bu alanın deneyimli firmalarından birisi konumunda bulunuyoruz. Halı konusundaki hakimiyetimizle BAE cami halısı alanlarında etkin ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Kendi üretimini yaptığımız ve ekonomik olarak da fazlasıyla uygun olan cami ve otel halılarımızla kalitenin bilinen bir adresi olarak en uygun halıları sizlere sunuyoruz.

Cami Halısının Önemi

Cami halıları, dekoratif anlamda önemli bir parça oluşturmalarının yanında konfor açısından da ibadet eden insanlar için fazlasıyla etkili oluyor. Seccadeli, saflı, göbekli gibi çeşitli cami halısı modelleri mevcut bulunabiliyor. Biz firma olarak hemen her model cami halısının üretimini yapıyoruz. Bunların dışında cami halılarında bazı özelliklerin bulunması gerekiyor.

  • Cami halıları dayanıklı olmalı. Fazlaca insanın ziyaret ettiği camiler ibadet için sık sık kullanılacağı için kolay kolay yıpranmamalı. Firma olarak ilmek ilmek en kaliteli halıyı dokuyoruz.
  • Cami halıları ısı ve ses yalıtımı özelliği sağlamalı. Hem ısı dengesini sağlama bakımından hem de camide gürültü olmaması bakımından ısı ve ses yalıtımına sahip halı modelleri ön plana çıkıyor.
  • Cami halısı genellikle yün olmalı. Yün halılar ısı ve ses yalıtımını en iyi şekilde sağlıyorlar. En kaliteli yünü de firma olarak biz kullanıyor ve BAE cami halısı denilince ön plana çıkıyoruz.

Otel Halıları ve Firmamız

BAE Cami Halısı, BAE Cami Halısı, Ferahnur HalıFirma olarak en kaliteli ve özellikli cami halılarımızla beraber otel halısı üretimi de yapıyoruz. Tufting halı, bukle halı gibi birçok farklı çeşit duvardan duvara halı modellerimizle otellerde kullanılabilecek en kullanışlı ve dayanıklı halı modellerini üretiyoruz. Sık kullanıma bağlı olarak kalitelerine özen gösterilmesi gereken otel halılarında da dikkat çekici işler yaparak uzun ömürlü halılar meydana getiriyoruz. Kalitelerinin yanında dekoratif olarak da otellerin seçimine hazır halde en şık modellerimizle hizmet veriyoruz. BAE cami halısı  sektöründe Birleşik Arap Emirlikleri’nde hizmetimizden yararlanmak isteyen bütün değerli müşterilerimize en uygun ve ekonomik fiyatlarla hizmet etmekten gurur duyarız.

ALMANYA CAMİ HALISI

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: