Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Belçika Cami Halısı

22.04.2020
174
Belçika Cami Halısı

Belçika Cami Halısı ve Otel Halısı
Belçika Cami Halısı, Belçika Cami Halısı, Ferahnur Halı

Belçika Cami Halısı

Camiler her gün onlarca kişiye ev sahipliği yapan, özel gün ve gecelerde yüzlerce kişinin toplanıp ibadet ettikleri alanlardır. Bu yüzden camilerin Müslümanlara yakışır kalitede ve estetikte olması gerekir. Bunu sağlayacak en temel parça da cami halılarıdır. Cami halılarının hem cemaate konforlu bir alan oluşturması hem de caminin dekorasyonunu çok daha zarif hale getirmesi gerekir. Firmamız Belçika cami halısı ve otel halısı üretirken bütün bunları göz önünde bulundurmaktadır. Caminin bütün parçaları ile uyumlu, farklı renklerde, desenlerde, her ölçüde cami halıları üretiyoruz.

Kaliteli Cami Halısı ve Otel Halısı Modelleri

Oteller, ticari bir mekân olmakla birlikte her gün çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Üstelik oteller sadece konaklama mekânı değildir. Pek çok organizasyona ev sahipliği yapan otellerin her bölümünün, odasının farklı halılarla döşenmesi gerekir. Belçika cami halısı ve otel halısı üretimlerimiz ile bütün bunları yapıyoruz. Otellerinizin konseptine uygun halılar tasarlıyor, istenen bütün renklerde, desenlerde halılar geliştiriyoruz. Otel halılarımızın genel özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Kolay döşeme olanağı: Halılarımız bütün zeminlere rahatlıkla döşenebilir. Her alana ve şekle göre dekore edilebilir.
  • Güvenlik: Pek çok zeminde ıslaklık gibi unsurlar güvenlik probleme oluşturur. Oysa halılar güvenli alanların ortaya çıkmasını sağlar. Kaza ihtimallerini, yaralanmaları ortadan kaldırır.
  • Isı yalıtım: halılarımız ısı yalıtım açısından verimlidir. %5’e kadar enerji tasarrufuna olanak verir. Ortamların ısısı muhafaza edilir.
  • Ses emicilik: Halıların ayak seslerini, uğultuları emmesi gerekir. Halılarımız sessiz, sakin ve verimli bir ortam elde etmeye yardımcı olur.
  • Ortopedik rahatlık: halılarımız yumuşacık ve esnek yapılarıyla minder etkisi sağlar. Vücut ağırlığının dengeli dağılmasını sağlar.

Uygun Fiyatlı  ve Otel Halısı

Belçika cami halısı ve otel halısı imalatlarımızda yün ve akrilik malzeme kullanılabilmektedir. Bunların her ikisi de uzun ömürlü, estetik, işlevsel ve modern bir konsepte sahiptir. Desen ve renk yönünden hiçbir sınırlandırma yoktur. Tamamen sizin tercihleriniz ve mekanların konseptine uygun renkler, desenler seçilebilir. Birinci sınıf malzemeden üretilen ürünlerimiz uygun fiyatlı oldukları için en uygun bütçe ile halılara sahip olma avantajı sağlar.

PORTEKİZ CAMİ HALISI

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: