Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Birleşik Krallık Cami Halısı

28.04.2020
321
Birleşik Krallık Cami Halısı

Birleşik Krallık Cami Halıları

Birleşik Krallık Cami Halısı, Birleşik Krallık Cami Halısı, Ferahnur HalıFirma olarak Birleşik Krallık’ ta yaşayan veya bulunan değerli müşterilerimize en kaliteli cami ve otel halılarını buluşturma maksadıyla çalışıyoruz. Ülkede bu hizmeti veren firmalar arasında hizmet kalitemiz ve iş hızımızla öne çıkmayı hedefliyoruz. Değerli müşterilerimiz için böyle önemli iki alanda kullanılacak halıları en kaliteli şekilde tasarlamayı ve sunmayı görev bilincimiz haline getirdik. Bu kapsamda da kaliteli işçilik – hızlı iş prensibiyle çalışıyor ve Birleşik Krallık cami halısı ve otel halısı denilince akla ilk gelen firmalardan oluyoruz.

Cami Halılarındaki Önemli Unsurlar

Biz, sunduğumuz cami halılarının kalitesine dikkat ettiğimiz kadar kullanılacak alana olan uyumuna da özen gösteriyoruz. Camiler için kullanılan ve manevi anlamda da bir ibadethanede kullanılmalarından kaynaklı olarak önemli yer tutan bu dekor eşyalarımız için bazı unsurlar bulundurmamız gerektiğine inanıyoruz:

  • Cami halıları kalın ve sık ilmiklerle dokunmuş olmalı. İbadet eden insanlara konforlu bir ibadet ortamı sağlayabilmek adına bu önem taşıyor, biz de sık dokunmuş halılarımızı bu alanda sergiliyoruz.
  • Halıların motifleri camilere uygun olmalı. Türk dünyasında da hâkim olan bu motif kültüründe en değerli motiflerle işlediğimiz halıları sizlere sunuyoruz.
  • Halılar cami dekorasyonuna uyum sağlamalı ve güzel bir görüntü sağlamalı.

Bütün bu unsurları titizlikle gerçekleştirerek Birleşik Krallık cami halısı ve otel halısı işlerinde halılarımızı sunuyoruz.

Otel Halıları

Birleşik Krallık Cami Halısı, Birleşik Krallık Cami Halısı, Ferahnur HalıCami halılarımızdaki kalite kadar otel halılarımızda da aynı kaliteyi benimsiyoruz. Kalabalık ve sıkça ziyaret edilen alanları oluşturan ve sık sık ziyaretçi karşılayan oteller için estetik görünümün ve kullanışlılığın öneminin farkındayız. Bu anlamda da en şık ve dekoratif halılarımızı oteller için sunuyor ve geniş alanlarda kullanılabilecek kaliteli halıları kullanıma sokuyoruz. Kaliteli ipliklerle dokunan halılarımızda dekor ve motif seçimlerini de sizlerle beraber kararlaştırıyoruz. Birleşik Krallık cami halısı ve otel halısı konusunda fiyatlarla da fark yaratmaktayız. Sunduğumuz ürün kalitesine kıyasla fazlaca uygun fiyatlarımızla gerek cami halılarında gerekse otel halılarında değerli müşterilerimizi düşünüyor ve Birleşik Krallık ’ta bizlerden bu alanda hizmet almak isteyen herkesi memnun etmeyi hedefliyoruz.

 

Birleşik Krallık cami halısı

Birleşik Krallık cami halıları

Birleşik Krallık cami halısı fiyatları

Birleşik Krallık cami halısı desenleri

 

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: