Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  enfr

  Cami Halısı Nereden Alınır

  07.01.2020
  246
  Cami Halısı Nereden Alınır

  Cami insanların inanç dünyasından toplum ilişkilerine, kulluk ve sorumluluk bilincinin oluşmasından hukukun oluşmasından, eğitimden sanata, aileden çevreye yaşamın bütün alanlarına yönelik değerlerin ruh köklerine birleştiği en güzide mekanlardır.

        Cami Halısı denildiğinde Demirci Halısı  ve Gaziantep Halısı akla gelir. Bunların yanında elbette farklı farklı il ve ilçelerde de halı firmaları mevcuttur fakat özellikle Demirci ve Gaziantep halı sektöründe 150 yıllık tecrübe ve birikim ile isimlerini dünyaya duyurmuşlardır. Örneğin Demirci, Manisa’nın küçük bir ilçesi olmasına rağmen, dünyanın neredeyse tüm ülkelerindeki cami, otel ve yurtlara, kutsal topraklarda ibadet mekanlarının ve tüm camilerin halıları Demirci halı firmaları tarafından dokunup, döşenmiştir.

  İnşasından çinisine, mimarisinden halısına kadar cemaatin bir bütün olarak çalıştığı ve gecesini gündüzüne katarak emek harcadığı ibadet mekanlarının da halısı seçilirken kaliteli ve tecrübeli firmalar seçilmelidir. Cami Halısının Özellikleri ve Cami Halısı Kalitesi ne doğru karar verip uzman kişilerden yardım alınmalıdır.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
  👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim