Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  enfr

  İZMİR CAMİ HALISI

  07.01.2020
  150
  İZMİR CAMİ HALISI

  İzmir Cami Halısı

  İzmir cami halısı denildiğinde sağlam, uzun ömürlü ve işinde kendini ispatlamış, güveni ilke edinen Ferah Nur Halı ilk akla gelen firmadır.

  Ferah Nur Halı olarak müşterilerimize cami halılarını uzun yıllar sapasağlam rahatça kullanabilecekleri cami halısı üretimi yapmaktayız.

  Cami halılarını, caminin iç mimarisine uygun olacak şekilde uygun cami halısı modelicami halısı deseni , cami halısı rengi ile sizlerle istişare ederek en uygun cami halısı fiyatlarıyla sizler için üretiyoruz.

  Ferah Nur Halı olarak, yılların üretim tecrübesini  pazarlama ağımızla birleştirip, hizmeti  müşterimizin ayağına götürüp, müşterimizin menfaatini kendi kazancımızdan önce görerek, kaliteli cami halılarını en ekonomik cami halısı fiyatı ile vererek cami halısı üretimi yapmaktayız.

  Ürün kalitesine önem verdiğimiz kadar dürüstlükten de ödün vermeyip dürüstlüğü ilke edinen firmamız; en kaliteli cami halılarını en uygun cami halısını en uygun cami halısı fiyatı ile sizlerle buluşturur.

  Ferah Nur Halı olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.  Yıllarca sürecek dostluklar için yalnızca bir basamaktır.

  Bu sebepten dolayıdır ki; satış öncesi ve sonrası söz her zaman verdiğimiz gibidir.

  Üstün kalitesi, yıllara meydan okuyan sağlamlık ve konforu ile İzmir cami halısı ve diğer illerimiz için cami halısı tercihleriniz elbette ki Ferah Nur Halı olsun.

  Biz Ferah Nur Halı ailesi olarak, müşteri memnuniyetini  dostlarımızın mutluluğu olarak olarak görür ve dostlarımızın mutluluğu ile gurur duyarız.

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
   Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   WeCreativez WhatsApp Support
   Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
   👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim