Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  enfr

  Akrilik Cami Halısı

  18.02.2020
  212
  Akrilik Cami Halısı

  Camilerde halı kullanımı için farklı halı modelleri tasarlanıyor. Akrilik cami halısı ise günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Halıların akrilik kullanılarak tasarlanması birçok avantajı beraberinde getiriyor. Akrilik halıların uygun fiyatlı olması, kolay kullanım olanağı sunması ve uzun ömürlü olması camilerde akrilik halı kullanımını arttırıyor. Peki, neden camilerde bu halılar daha fazla tercih ediliyor? Gün içinde camilere insanlar girip çıktığı için camide kullanılan halılar sürekli kullanım halinde oluyor. İnsanlara, ibadet etmeleri için temiz bir ortam sunmak istiyorsanız temizliği kolay sağlanan halıları kullanmalısınız. Akrilik halıların temizliği kolay sağlandığı için camilerde tercih edilir. Aynı zamanda uzun ömürlü olan bu halılar kolay zarar görmez, eskimez ve yıpranmaz.

  Ferahnur Halı Ayrıcalığıyla

  1960 yılından günümüze kadar kalitemizden ödün vermeden halı imalatı yapmaya devam ettik. Bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeden halı imalatı ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Cami halısı tasarımı ve imalatı yaparak birçok şehirde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen akrilik cami halısı ile birçok avantaja sahip olacağınızı biliyor musunuz? Biz, bugüne kadar müşteri memnuniyetini yüksek tutmak ve korumak adına kalite standartları içinde hizmet vermeye özen gösterdik. Camilerde kullanılan halılar normal evde kullanılan halılardan daha büyüktür. Bu nedenle biraz daha pahalı olur. Firma olarak yüksek kaliteye sahip halılarımızı uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz için maddi tasarruf sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Özel tasarım halılarımızla camilerde cemaate daha kullanışlı ve daha temiz bir ortam sunmuş olursunuz.

  Halı Döşemesi Nasıl Yapılır?

  Firmamızdan yapacağınız akrilik cami halısı seçiminizle halıların caminize döşemesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ülkemizin birçok yerine yaptığımız satışlarımızla satın aldığınız halılar adresinize vaktinde teslim edilirken halıların döşemesi de ekiplerimiz tarafından yapılır. Bildiğiniz gibi büyük halıların veya parça halıların döşemesi biraz zor olabiliyor. Biz, sizi bu zorluktan kurtarıyoruz ve satın aldığınız halıların döşemesini yapıyoruz. Tercih edeceğiniz halıları kolaylıkla temizleyebilir, uzun süre aynı kalitede kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ölçülerde halı siparişi verebilirsiniz. Biz, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda cami halısı tasarımı ve üretimi yapmaya devam edeceğiz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
  👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim