Cami Halısı Fiyatları

 

Kaliteli ve Estetik Cami Halısı Fiyatları

Camiler Müslüman ülkelerin en önemli toplu kullanım alanlarıdır. Günümüzde camilerin kullanım alanı kısıtlanmış ve daha çok namaz vakitlerinde, mübarek gün ve gecelerde yoğunluk yaşansa da geçmişte bütün bir toplum nabzının attığı yerlerdir. Toplumsal hayata ait kararların alındığı, hayatın doğrudan yansıdığı alanlardır. Bu yüzden camilerin mimarisine büyük önem verilmiş, mimarlarımız benzersiz tasarımlar yaparak günümüze kadar yaşayan camiler inşa etmiştir.

Elbette camilerin dış estetikleri kadar iç estetikleri de önemlidir. İç dekorasyonda ise halılar ilk göze çarpan ve en fazla alan kaplayan eşyalardır. Ferahnur Cami Halıları olarak bizler yarım asrı aşkın süredir bu alanda hizmet veriyor, en kaliteli cami halılarını en uygun cami halısı fiyatları ile tercihe açıyoruz.

Cami Halısı Fiyatları ve Türleri

Cami halısı fiyatları üzerinde belirleyici etkenler vardır. Bunlardan ilki cami halısı türlerdir. Firmamız bünyesinde üretilen cami halısı çeşitleri şunlardır:

  • Yün cami halısı
  • Akrilik cami halısı,
  • Saflı cami halısı,
  • Natürel cami halısı,
  • Polyemid cami halısı,
  • Göbekli cami halısı,
  • Desenli cami halısı.

Cami halılarının türüne göre fiyatları değişir. Yün cami halıları diğerlerine nazaran daha yüksek maliyetli olduğu için fiyatları biraz daha yüksektir. Fakat sağladığı konfor, estetik, kullanım ömrü gibi özellikleriyle de diğer modellerden öne çıkmaktadır. Akrilik cami halısı ise son yıllarda en fazla tercih edilen türlerden birisidir. Kullanım ömrü, estetiği, güneş alan alanlarda solmadan kalabilmesi, tüy dökmemesi, nem, küf almaması gibi nedenlerden dolayı kullanım alanı da daha geniştir. Bizler ihtiyaca göre her türde, ekonomik cami halıları imal ediyoruz.

Cami Halısı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cami halısı fiyatları üzerinde en temel etkenlerden bir diğeri ise ölçüleridir. Cami halılarının ölçüsü, cami zeminine göre belirlenir. Boydan boya ölçüm yapılarak hesaplanan ölçüler arttıkça fiyatlarda artar. Çünkü cami halısı fiyatları metrekare üzerinden hesaplanır. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki hav yüksekliği her firmada farklı olabiliyor. Bu yüzden de hav yüksekliğini ne kadar fazla olursa halının konforu da o kadar yüksek olur. Biz bütün bunları göz önünde bulundurarak sizlere en uygun teklifleri sunuyoruz.