CAMİ HALISI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

Halı, her yerde olduğu gibi cami halisi olarak da hem büyük önem taşır hem de mekanın dikkat çekmesinden tutunda huzur ve güven vermesine, ayrıca görsel sunum zenginliği olarak da son derece önemlidir. Bulunduğu ortam ile tam bir uyum içinde olmalıdır ki kutsal mekanlarımız olan camilerimiz, cami halıları ile de kişiye huzur versin, çekici olsun.

Bilindiği üzere özellikle biz Türkler halıyi hem eşya hem de olmazsa olmaz dediğimiz aksesuar olarak görür ve kullanırız.  Bunun için de cami halısı alışverişi yapmadan önce çok yönlü düşünmeliyiz ve bu yönde hareket etmeliyiz.

Seçim yaparken desen ve renklerin de çok önemli olduğunu belirtmekte fayda görüyorum ki cami halısı dösenecek mekani ne fazla abartarak amacı dışına taşımalı ne de çok sönük bırakarak kasvetli bir ortama dönüştürmeye gerek yok. Kısacası hersey tam kıvamında renk ve desen seçimiyle olmalı…

Ayrıca anti bakteriyel olmasi da çok önemli bi mevzu çünkü camiler herkese açık mekanlarımızdır.

Firmamız tüm bu detayları göz önünde bulundurup üretim ve montaj faliyetlerinde bulunmaktadır. Farklı cami halısı desenleri ve renk çeşitlerimiz ile islami kurallara uyarak üretip hizmetinize sunuyoruz.

İsinde uzman ekibimiz istenilen alan, mekanın  ölçüsünü alıp, ölçülere  uygun olarak yerinde montaj yaparlar. Serilen hali kırısna ve burusma yapmaz.

Aynı zamanda duvardan duvara her türlü mekan için halıları sizin seçiminiz doğrultusunda üretim yapmaktayız.