Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Danimarka Cami Halısı

06.05.2020
297
Danimarka Cami Halısı

Camiler her yerde olduğu gibi Danimarka’da da Müslümanların ibadet mekânı ihtiyacını karşılıyor. Sayıları her geçen gün artmaya devam eden camilerde Müslümanlar bir araya gelerek ibadetlerini ediyor, aynı ruh etrafında bulunmanın hazzını yaşıyorlar. Bu işlevi yerine getiren camilerin dinimize yakışır güzellikte dekore edilmesi icap eder. Halılar hem ibadet konforu hem cami estetiği için son derece önemli olup doğru halı seçimi ile bütün gereksinimler rahatlıkla karşılanabilir. Firmamız Danimarka cami halısı ve otel halısı çözümleri ile camilerin ölçülerine uygun, duvardan duvara halılar geliştiriyor. Seccadeli, saflı, göbekli, natürel modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilir, en uygun ölçülerde üretmemizi isteyebilirsiniz.

Yün ve Akrilik Danimarka Cami Halısı ve Otel Halısı

Danimarka Cami Halısı, Danimarka Cami Halısı, Ferahnur HalıCami halıları ile benzerlik gösteren bir diğer halı türleri otel halılarıdır. Çünkü tıpkı camiler gibi oteller de her gün onlarca, yüzlerce kişiyi ağırlar. Her ne kadar ticari işletmeler olsa da dekorasyon, oteller için de vazgeçilmezdir. Firmamız Danimarka cami halısı ve otel halısı üretimleriyle otel konseptinize en uygun renkleri, modelleri, desenleri sizler için geliştirebiliyor.

Gerek camiler gerekse oteller için tercih edilen halılarda en fazla yün ve akrilik malzeme öne çıkıyor. Yün, doğal koyun yününden elde edilmekte, aşınmaya karşı dayanıklı olduğu gibi ısı yalıtım, ses yalıtım etkisi de göstermektedir. Mekandaki fazla nemi alan yün halılar, kışın ılık, yazın serin kalmakta, bu da mekanlarınızda her mevsim konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Akrilik halılar ise yüne en yakın malzemeye sahiptir. İnsan sağlığına uygun olup leke tutmaz, kolay temizlenebilir ve renklerinde uzun süre solma olmaz. Desen ve renk seçeneği çok daha fazladır.

Temizliği Kolay Danimarka Cami Halısı ve Otel Halısı

Danimarka cami halısı ve otel halısı imalatlarımız gerek yün gerekse akrilikten yapılabilmektedir. Halılarımız uzun ömürlü olup kendine has özelliklerini uzun yıllar muhafaza edebilmektedirler. Sık kullanıma dayanıklıdırlar. Aşınmadan yıllarca rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Yine temizlikleri son derece kolaydır. Yoğun popülasyona maruz kaldıkları için kirlenme ihtimalleri yüksek olan cami ve otel halılarımız leke tutmaz, zararlı bakteri oluşturmaz özelliktedir.

CAMİ HALISI HAKKINDA

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: