Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Edirne Cami Halısı

04.03.2020
397
Edirne Cami Halısı

Edirne Cami Halısı Üreticisi

Cemaatlerin en sağlıklı ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri adına camilerin en olmazsa olmaz aracı şüphesiz halılardır. Bu bağlamda Edirne Cami halısı, özel olarak üretilmiş dokusu ve ince işçiliği ile cemaatin ibadetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmesi amacıyla özel olarak üretilir.
Doğru ve etkili kalınlıkta üretilen Edirne Cami halısı özellikle cemaatin yoğun düzeyde aktif olarak katılım gösterdiği ibadethanelerde uzun ömürlü çözüm önerileri üretir. Aynı zamanda bunlar dışında pek çok farklı avantajın da elde edilmesini sağlayan cami halısı modelleri ile ibadethanelerin temiz, bakımlı ve konforlu bir mahiyete sahip olması amaçlanmaktadır.

Özellikle İslam dininin temizlik ve titizlik konusunda son derece açık hükümlerinin bulunması ibadethaneler başta olmak üzere tüm yaşam alanlarının en temiz ve bakımlı şekilde dizayn edilmesini zorunlu kılar. Dolayısıyla her gün yüzlerce ve bazı zamanlar binlerce cemaat üyesinin ibadet etmek maksadıyla uğradığı camilerimizde en etkili temizliğin ve bakımın yapılması zorunludur. Edirne Cami halısı kolay temizlenen yapısı ve konforlu dokusu ile ibadetlerin en rahat şekilde yapılması adına özel olarak üretilmiştir.

Sağlam Dokulu Estetik Edine Cami Halısı

Pek çok farklı doku ve mahiyetle üretilebilen Edirne cami halısı modelleri ile uzun süreli kullanıma uygun, temizlenmesi kolay, rahat ve estetik cami halıların cemaatin kullanımına sunulması mümkündür. Özel işçilik ve özel üretim teknikleri kullanılarak imal edilen Edirne cami halısı, sıradan halıların aksine özel bir dokuya sahiptir.
Aynı zamanda dinimizin emrettiği gibi ibadethanelerin göze en hoş gelecek şekilde dizayn edilebilmesi adına pek çok farklı modeli bulunan Edirne cami halısı estetik anlamda ibadethanelere hoş bir görünümün kazandırılmasını da sağlamaktadır. Her ölçüde ve yapıda bulunan camiye uygun bir şekilde boydan boya kaplamanın yapılmasının mümkün olduğu Edirne cami halısı modelleri ile en konforlu şekilde ibadet etmek mümkün olacaktır.

Edirne Cami Halısı Çeşitleri

Edirne cami halısı çeşitleri genel hatlarıyla üç farklı mahiyete sahip olarak üretilmektedir. Akrilik, yün ve polipropilen mahiyete sahip olarak üretilen halıların birbirinden farklı olarak temel özellikleri ve avantajları bulunur.
Bu kapsamda poliprpilen cami halısı çeşitleri en uygun maliyetle boydan boya kaplama yapabilme avantajı sağlıyor olmasının yanı sıra kolay temizlenebilir yapısı ile de dikkat çeker
Akrilik Edirne Cami halısı çeşitleri ise sentetik iplikten yapılan özel üretim halılar olmakla birlikte dokusu sebebiyle fark yaratmaktadır. Bu halılar aynı zamanda temizlik ve hijyen bakımından da önemli ölçüde avantaj elde edilmesini sağlar.

Son olarak yün cami halısı çeşitleri de tamamen doğal yünden organik olarak üretilen modellerdir. Bu modellerin sağladığı en büyük avantaj şüphesiz doğallık ve sağlık olmasının yanı sıra aynı zamanda ısı yalıtım konusunda da önemli bir faydanın elde edilmesine aracılık eder.

Edirne Cami Halısı Modelleri

Edirne cami halısı modelleri tahmin edileceği üzere her renk, desen ve tasarımdan yapılabilmeye müsait bir mahiyete sahiptir. Dolayısıyla her caminin ve ibadethanenin özel olarak bu tasarımlara başvurması ve arzu edilen ölçülerde dekorasyonların yapılması mümkündür. Konfor anlamında benzersiz özellikleri bulunan bu modeller aynı zamanda sahip oldukları şık ve hoş tasarımları ile estetik bir şölen de oluşturur.

Edirne Cami Halısı Özellikleri

  • Edirne cami halısı özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:
  • Yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlar ve ısının alan içerisinde kalmasına katkı sunar.
  • Konfor üreten yapıları nedeniyle rahatlıkla ibadetlerin gerçekleşmesine ortam hazırlar.
  • Güçlü ve özel olarak üretim yapılması bu halıların uzun süre dayanıklı olmasını ve deforme olması konusunda sağlamlık bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır.
  • Kolay temizlenebilir mahiyete sahip olan halılar temizlik, hijyen ve titizlik bakımından en uygun ibadet ortamlarının oluşmasını da sağlamaktadır
  • Bunlar ve benzeri pek çok farklı özelliği bulunan Edirne cami halısı, ibadethanelerde en huzurlu ibadetlerin icra edilebilmesi adına özel olarak tasarımlanmıştır.

Edirne Cami Halısı Fiyatları

Edirne cami halısı metrekare (m2) fiyatları, arzu edilen ölçü, desen, renk ve modele göre farklılık gösteriyor olmakla birlikte firmamız ile iletişime geçerek yüksek kaliteden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Belirtilen iletişim kanalları ve telefon numaraları aracılığıyla müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir ve en konforlu ibadethanelerin tesis edilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: