Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

İstanbul Cami Halısı

07.01.2020
237
İstanbul Cami Halısı

İstanbul Cami Halısı Hizmeti

Büyük kentimiz İstanbul dini ve kültürel bakımdan birçok zenginlik barındıran bir şehrimizdir. İstanbul Cami halısı olarak bizler de bu büyük ve görkemli zenginliklerin kentine eşsiz ve nadide güzelliklerde, yüzyıllarca dillere destan olan camilerimize halılar veriyoruz. Bu büyük İslam coğrafyasında bir birinden özel camilerimizi kimliğine yakışır şekilde halılar ile kaplıyoruz.

Cami Halısı Özellikleri

Kendinden bütün olarak uygulayabildiğimiz İstanbul Cami halılarımız özellikleri bakımından yanmayan, koku yapmayan, rengi atmayan en iyi kalite ve teknolojilerde üretilmiştir.

Zengin desen, model, hammadde çeşitliliğine sahip halılarımız, yün, akrilik, keten katkılı, saflı ve daha birçok seçeneğe sahip olarak geniş bir yelpazede sunuyoruz. Uzun ömürlü ve sağlıklı halılar ile sizlere hizmet veriyoruz.

İstanbul cami halısı denildiğinde sağlam, uzun ömürlü ve işinde kendini ispatlamış, güveni ilke edinen Ferah Nur Halı ilk akla gelen firmadır.

Ferah Nur Halı olarak müşterilerimize cami halılarını uzun yıllar sapasağlam rahatça kullanabilecekleri cami halısı üretimi yapmaktayız.

Cami halılarını, caminin iç mimarisine uygun olacak şekilde uygun cami halısı modeli, cami halısı deseni , cami halısı rengi ile sizlerle istişare ederek en uygun cami halısı fiyatlarıyla sizler için üretiyoruz.

Ferah Nur Halı olarak, yılların üretim tecrübesini  pazarlama ağımızla birleştirip, hizmeti  müşterimizin ayağına götürüp, müşterimizin menfaatini kendi kazancımızdan önce görerek, kaliteli cami halıları en ekonomik cami halısı fiyatı ile vererek cami halısı üretimi yapmaktayız.

Ürün kalitesine önem verdiğimiz kadar dürüstlükten de ödün vermeyip dürüstlüğü ilke edinen firmamız; en kaliteli cami halılarını en uygun cami halısını en uygun cami halısı fiyatı ile sizlerle buluşturur.

İstanbul Cami Halısı Fiyatları

Ferah Nur Halı olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.  Yıllarca sürecek dostluklar için yalnızca bir basamaktır.

Bu sebepten dolayıdır ki; satış öncesi ve sonrası söz her zaman verdiğimiz gibidir.

İstanbul cami halısı fiyatları ile alakalı bilgi almak için Whatsapp, canlı destek, ve telefon araması ile bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: