Otel Halısı

Otel Halısı Dekorasyonu
Otel halısı hotellerde kullanılan bir halıdır. Pek çok kişi çeşitli nedenlerden dolayı seyahat etmektedir. Bu bazen iş için bazen de tatil içindir. Hepsinin ortak noktası ise kalmak için otelleri tercih etmeleri olmaktadır. Bir otelin konforlu olması kadar dekorasyonu da çok önemlidir. Otel halısının dekorasyonda ilk göze çarpan detay olmaktadır. Resepsiyondan başlayarak, koridorlarda kullanılan ve odalarda kullanılan halılara kadar hepsine otel halısı denmektedir.

Otelin büyüklüğü ve alanların tasarımı fark etmeksizin sizlerin hayal ettiği dekorasyonun gerçeğe dönüşmesi için hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile zengin bir otel halısı koleksiyonu sunmaktayız. Bu alanda çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren her yılın modasını, yeni tasarımları ve farklı fikirleri çok yakından takip etmekteyiz. Hayal gücü sınırsız bir dünyadır. Renkten desene kadar pek çok faktör bir halı tasarımında oldukça etkili olmaktadır. Firmamız olarak mimari ile en iyi şekilde uyum sağlayacak, otelinizi en iyi şekilde yansıtacak otel halısını bulabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren firmamız profesyonel bir çalışmayı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktadır ve buluşturmaya da devam edecektir.

Otel Halısı Özellikleri
Otel halısını, diğer halı çeşitlerinden ayıran bir özelliği de ebatlarının büyük olmasıdır. Evlere oran ile daha büyük bir yer olması otellerin halılarında hangi ebatlarda hazırlanması gerektiğini etkilemektedir.

Ekibimiz otel halısının döşenmesi istenen her alanın ölçülerini almaktadır. Titiz ve dikkatli bir çalışma sonucunda hangi alana ne kadar halı döşeneceği belirlenmektedir.

Üretim sonrasında da sizlere teslim edilerek halıların yerleştirilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır. Kullanım ömrünün uzun olması ile kullanıcı dostu bir üründür. Kaliteli Otel Halısı Hizmetinin Adresi Kaliteli ve uluslararası sağlık standartlarına uygun malzemeler kullanılarak belirlenen ölçülerde halılar üretilmektedir. Alerjiye neden olabilecek hiçbir madde içermemektedir. Mikrobiyolojik kaynakların neden olabileceği sağlık problemlerinin önüne geçilmesi, antibakteriyel olan otel halılarımız kişi sayısı ne kadar fazla olursa olsun en güvenli alanların oluşturulması için çok dikkat etmekteyiz. Sağlık çok değerli bir hazinedir. Ürettiğimiz halılarımız sağladığı yüksek koruma ile de adımınızı her attığında müşterilerinizin evlerinde gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Her türlü alana uygun otel halısı seçeneklerimiz içerisinde parça halılar ile duvardan duvara halılarda yer almaktadır. Bazı alanlarda veya odalarda daha çok duvardan duvara halılar tercih edilmektedir. Kullanım açısında sunduğu çeşitli avantajların yanında yerde de çok şık durmaktadır. Değişen modayı çok yakından takip etmekteyiz. Koleksiyonumuza her geçen gün eklenen yeni modeller ile de hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Klasik tarzdan modern otel halılarına kadar bütün modellerin yer aldığı koleksiyonumuz içerisinde önce kaybolacak ve sonrasında da aradığınız halıyı bulacaksınız. Otel halısı modellerimiz ile görsel bir şölen sunarken aynı zamanda da otelinizin konseptini en iyi şekilde tanımlama fırsatına sahip olacaksınız. Firmamız hem uygun fiyatlı hem de güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren uluslararası kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz de güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Sizlerin memnun olması ve yüzünüzde oluşan tebessümden aldığımız güç ile her geçen gün daha da büyük bir aşk ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Otel Halısı Çeşitlerimiz Nelerdir?
Otel halısı denince akla ilk gelen duvardan duvara halı olmaktadır. İlk oteller tasarladığından itibaren kullanılan bu halılar günümüzde de kullanılmaya devam edilse de zaman içerisinde ihtiyaçlara göre de otel halısı çeşitleri artmıştır. Otelin giriş bölümünde yer alan resepsiyonlar için özel halılar tasarlanmaktadır. Sizlerde koleksiyonumuz içerisinde renk ve desen seçeneklerinin yanında üzerinde isim gibi detaylardan oluşan modelleri de bulabilirsiniz. Seçtiğiniz model alınan ölçülere göre tasarlanarak sizlerin düşünceleri zeminde hayat bulmaktadır. Resepsiyondan sonra ise koridor halısına gelmektedir. Diğer alanların aksine bu alanlarda boydan boya halılar çok fazla tercih edilmemektedir. Renk ve desen seçenekleri ile parça halı olarak tanımlanan bu tür halılar ile de koridorlarda hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Çok sayıda kişi ve bavulun geçtiği düşünüldüğü zaman yoğun bir trafik olmaktadır. Bu yüzden diğer alanlara göre dayanıklılığı daha fazla olan bir halı kullanılması gerekmektedir. Koleksiyonumuzda bulunan koridor halıları bu durumlarda düşünülerek tasarlanarak üretilmektedir. Bir diğer halı çeşidi ise oda halısıdır. Bu odaların en az evler kadar konforlu olabilmesi malzeme seçimine özen göstermekteyiz. Bakımının kolay olması ve yangın güvenliği sertifikasına sahip olması ile de dekorasyonu kusursuz bir şekilde tamamlayacak. Yanmayı geciktirici etkisi ile de alevlerin yayılma hızı azalacak ve böylelikle kurtulmak daha kolay olacaktır. Bu alanlar dışında ortak alanlarda da kullanılabilecek otel halılarımız içerisinde yer alan seçenekler içerisinden seçerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu alanlar dışında halı olmasını isterseniz sizlere bu konuda da yardımcı olmaktayız.
Son yıllarda da merdiven halıları yükselen bir ivme ile trend olmuştur. Koridorları ve lobiyi bağlayan merdivenlerde de halı çok şık durmaktadır. Restoran ve toplantı salonu gibi alanlarda da modellerimiz içerisinde yer alan alternatif modeller arasında da karar verebilirsiniz. Asimetrik çizgiler ya da geometrik detayların yer aldığı otel halılarımız ile de ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz lobiden odalara kadar gittikleri her yerde ayaklarını yerlere rahatlıkla basabilirler. Rahatlık ve konforun her zaman ön planda olduğu halılarımız ile müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayacaksınız.

Otel Halısı Seçimi ve Sonraki Süreç Nasıl Olmaktadır?
Otelin bulunduğu lokasyonlar ve çok farklı parametreler halı seçiminde belirleyici faktörlerin başında gelmektedir. Firmamız sahip olduğu vizyonumuz ile sizlere geniş bir yelpaze sunarak renk tonundan desenlerinde yer alan detaylara kadar her şeyi detaylı bir şekilde planlamaktadır. Oteller tasarlanırken belirli bir konsept üzerine dekorasyon şekillenmektedir. Sizlere sunduğumuz koleksiyon içerisinde konseptinizi tamamlayacak bir ya da daha fazla otel halısı modelleri rahatlık ile bulabilirsiniz. Ancak hangi otel halısını seçmeliyim sorusunun yanıtını bulmakta biraz zorlanacaksınız.

Neden Otel Halısı Tercih Edilmeli?
Otel halısı, bir otel dekorasyonun olmazsa olmazıdır. Sadece bu nedenden dolayı otel halıları tercih edilmemektedir. Çünkü oteller, çok sayıda kişinin kaldığı ortak bir yaşam alanıdır ve doğal olarak çok fazla ses çıkmaktadır. Ses yalıtımı ile bu sorun ortadan kalksa da otel halısının önemli bir niteliği de ses yalıtımına yardımcı olmasıdır. Ekibimiz zemini de inceleyerek en küçük bir ayrıntıyı atlamadan otel halısı uygulamasını yapmaktadır. Butik bir otel ya da belirlediğiniz konsepte göre en uygun otel halılarını firmamızdan kolaylık ile bulabilirsiniz. Sizler için doğadan ve farklı temalardan aldığımız ilham ile birbirinden özel otel halısı modellerini tasarlamakta ve en uygun şekilde üretmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan bütün soruları sormak için bizim ile iletişime geçin. Sizlerden yalnızca bir telefon mesafesi kadar uzaktayız. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerimiz ile sektöre imzasını atan Ferahnur Halı olarak sizler için gece gündüz demeden tasarlayacağız ve üreteceğiz.