Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Portekiz Cami Halısı

15.05.2020
386
Portekiz Cami Halısı

Portekiz, Müslüman nüfusun pek de az olmadığı ülkelerden birisidir. Portekiz’in farklı yerlerinde birçok cami bulunuyor ve bu camiler, Müslümanlar için sadece bir ibadet mekânı olmaktan çok daha büyük önem taşıyor. Fonksiyonu bu kadar fazla olan camilerin dekorasyonu ve kalitesi üst düzey olmalıdır ve hem kalitede hem de dekorasyonda cami halılarının önemi büyüktür. Firmamız Portekiz cami halısı ve otel halısı üretimlerinde bütün bunların farkında olup birinci sınıf malzemelerden, her renk ve desende halılar üretmekte, boydan boya cami zeminlerini kaplayarak Müslümanların huzur içinde ibadet edebilecekleri, içinde huzur bulacakları ortamlar oluşturmaktadır.

Zarafetiyle Öne Çıkan Portekiz Cami Halısı ve Otel Halısı Modelleri

Portekiz Cami Halısı, Portekiz Cami Halısı, Ferahnur HalıOteller sadece ticari bir işletme değildir. Aynı zamanda sosyal mekanlardır. Günümüzde oteller sadece konaklamak için kullanılmamakta, pek çok organizasyona da ev sahipliği yaparak insanların bir arada bulunmasını sağlamaktadır. Genişliği ile camilere benzeyen oteller de her gün çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Bu yüzden bizler Portekiz cami halısı ve otel halısı çözümlerimiz ile otellerin halı ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Baştan sona yer yeri halılarla kaplayabildiğimiz gibi sadece genel kullanım alanlarını da halılarla donatabiliyoruz. Otellerinizin konseptine uygun, renk tasarımları ile uyumlu, dekorasyonunu çok daha şık hale getirebilecek çözümlerimiz ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, onları etkileyecek bir dekorasyon sağlayabileceğiniz ortamlar oluşturuyoruz.

Portekiz Cami Halısı ve Otel Halısı Özellikleri

Portekiz cami halısı ve otel halısı imalatlarımızı istenen her ölçüde, renkte ve desende yapabiliyoruz. Halılarımızın materyal seçimini tamamen size bırakıyor, yün, akrilik ya da diğer malzemelerden üretim talebinde bulunmanıza olanak sağlıyoruz. Halılarımızın bazı özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Uzun ömürlü olma: Halılarımız gerek malzeme yapısı gerekse dokuma sıklığı ile birinci sınıf niteliktedir. Uluslararası standartlara göre yapılan dokumalarımız sayesinde yıllarca hiçbir değişime uğramadan, renk solması olmadan kullanılabilecek niteliktedirler.
  • Kolay temizlenebilir olma: Cami ve oteller yoğun kullanılan yerlerdir. Bu yüzden kirlenme ihtimalleri fazladır. Birinci sınıf halılarımız anti bakteriyel özellikte olup hızlı kirlenmeyen yapıdadırlar.
  • Uygun fiyatlı olma: Cami ve oteller ölçüleri geniş yerler oldukları için halı ebatları fazla olur. Bu yüzden bütçe dostu çözümler aramak herkesin önceliğidir. Bizler katreyi uygun fiyatla birleştiriyoruz.

 

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: