Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL

Rusya Cami Halısı

15.05.2020
391
Rusya Cami Halısı

Camiler gün içerisinde cemaat tarafından ziyaret edilir. Cemaatin ibadet ederken sağlığını koruması ve zorlanmaması adına cami halıları kullanılır. Oteller de gün içerisinde birçok insan tarafından ziyaret edilir. Otellerde kullanılan halılar her zaman otele uygun tasarımda, kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. Firma olarak tüm bunların bilincinde olduğumuz için Rusya cami halısı ve otel halısı üretimi yapmaktayız. Camiler ve oteller için tercih edilen halıları özel olarak tasarlıyor, yüksek kalitede üretiyoruz. Rusya’da vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Cami Halısı Özellikleri ve Fiyatı

Rusya Cami Halısı, Rusya Cami Halısı, Ferahnur HalıRusya cami halısı ve otel halısı üretimi yapan bir firma olarak ürettiğimiz cami halılarının kalitesine önem veriyoruz. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına her zaman kalite standartları içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı ve gelişmiş bir firma olarak kaliteli ürünler kullanıyor, yılların bilgi ve birikimiyle profesyonel imalat yapıyoruz. Firmamızda üretilen halıların özellikleri şu şekilde;

 • Garantili
 • Uygun Fiyatlı
 • Dayanıklı
 • Sağlığa uygun

Firmamızda üretilen cami halıları dayanıklı yapıya sahip… Halılar, uzun ömürlü olmasıyla birlikte sağlık için uygundur. Cemaatin sağlığını riske atmayan halılar kolaylıkla temizlenebilir. Aynı zamanda garantili olarak sizlere sunulan cami halıları uygun fiyat aralığındadır. Firmamızdan satın alacağınız halıların fiyatları aşağıdaki maddelere göre değişiklik göstermektedir.

 • Halının modeli
 • Halının tasarımı
 • Halının ölçüleri

Firmamızdan satın alacağınız cami halıları uygun fiyat aralığında sizlere sunulur. Halının fiyatı ise yukarıda yer alan özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Otel Halısı Özellikleri ve Fiyatı

Rusya cami halısı ve otel halısı üretimi yaparak sizlere kaliteli, kullanışlı otel halılarını sunmaktayız. Otellerde kullanılan halılar özenle tasarlanmalıdır. Eğer kalitesi düşük halılar kullanılırsa müşterinin gözünde iyi bir izlenim bırakılmaz. Firma olarak ürettiğimiz otel halılarının özellikleri şu şekildedir;

 • Şık ve modern tasarım
 • Dayanıklı ve kullanışlı yapısı
 • Kolay temizlenebilir
 • Uygun fiyat

Şık ve modern tasarımıyla üretilen halılar dayanıklı ve kullanışlıdır. Firmamızdan satın alacağınız tüm otel halıları kolay temizlenebilir. Doğru temizleme tekniği ile halıların kalitesini korumuş olursunuz. Aynı zamanda halılar uygun fiyatlıdır. Sizi maddi anlamda zorlamaz.

KANADA CAMİ HALISI

Tıkla Puan Ver.
[Total: 0 Ortalama: 0]

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: