Tufting Cami Halısı

Cami Halısı ve Kullanımı

Biz, Ferahnur Halı olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli cami halılarını sunuyoruz. Bu çok özel alanlarda kullanılacak olan halılarımızı en değerli kumaş ve ipliklerle dokuyor ve camilere özel kullanıma uygun hale getiriyoruz. Sadece dekor anlamında değil, ibadetin de rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için kaliteli bir cami halısı hazırlıyoruz. Kaliteli cami halısı meydana getirebilmek için, halının kalınlık ve yumuşaklığına dikkat ediyoruz. İbadet etmek için gelen herkesin rahat etmesi maksadıyla halılarımızı kalın ve yumuşak olacak şekilde tasarlıyoruz. Halılarımızda kullandığımız motiflerle de farklı desen ve renklerde halılar meydana getiriyoruz. Bu halılar üzerindeki motiflerin de bir anlam ifade etmesine dikkat diyoruz.

Genel anlamda ibadet edecek herkesi rahat ettirmek maksadıyla da, tufting denilen tufting cami halısı çeşidini kullanıyoruz.

Tufting Cami Halısı Nedir?

Tufting halı, genel anlamıyla önceden dokunan bir zemin dokusuna tuft adı verilen ipliklerin dokunmasıyla ortaya çıkan halıya denmektedir. Biz de dâhil olmak üzere dünyada birçok halı üreticisi, günümüzde bu teknolojiyi kullanmaktadır. Tufting halılar, tuft ipliklerini dokuyacak makineler aracılığıyla oluşturulmaktadır. Bu anlamda el kesim tuft halılar da kullanılabilmekte ve bu da dekor ve motif açısından daha geniş bir anlamda hizmet sağlamaktadır.

Biz, kullandığımız halıları tufting cami halısı olarak hazırlıyoruz. Basit anlamda dikiş makinesine benzer bir dokuma gibi dokuma yapan tuft makinemizle, cami halılarını en konforlu ve en özel şekilde üretiyoruz. Ürettiğimiz halıları el yapımı dokuma tufting halı olarak da üretebiliyor ve bu anlamda da motif ve desen alanında daha özgür bir alana sahip oluyoruz. Özellikle ibadetini yapmaya gelen insanları rahat ettirmek, onlara konforlu bir alan sağlamak için halılarımızı özveriyle hazır hale getiriyoruz.

Ferahnur Halı Ve Cami Halısı

Biz Ferahnur Halı olarak uzun zamandan beri sizlere en kaliteli halıları temin ediyoruz. Gerek konfor, gerek tasarım alanında en kullanışlı ve uygun halılarla cami halısı konusunda özel hizmetimizi sunuyoruz. Özellikle kaliteli halı üreticilerinin kullandığı tufting teknolojisiyle, tufting cami halısı üretebilen bir firma konumundayız. En rahat ve şık cami halıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.