Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  enfr

  Norveç Cami Halısı

  15.05.2020
  83
  Norveç Cami Halısı

  Camiler, Müslümanlar için ibadet mekanıdır. Bir yerde caminin olması, orada Müslümanların olduğunu gösterir ve orada bulunmak, Müslümanlara güven verir. Her ne kadar semaya ezan sesleri yükselmese de içerisine girip ibadet edilebilecek bir yer olması, orada bulunan herkesle aynı ruhun, aynı havanın teneffüs edilmesi Müslümanlarda hoş bir duygu oluşturur. Bu yüzden camilerin dekorasyonu, konforu çok önemlidir. Bizler Norveç cami halısı ve otel halısı üretimlerimiz ile bütün bu hususları göz önünde bulunduruyor, camilerin genel dekorasyonuna uygun, içerisinde ibadet eden kişiler için son derece konforlu bir alan ortaya çıkaracak halılar imal ediyoruz.

  Norveç Cami Halısı ve Otel Halısı Çeşitlerinin Sahip Olması Gerekenler

  Oteller hem ticari hem sosyal alanlardır. Norveç genelinde pek çok otel bulunmakta ve bunlar her gün yüzlerce kişiyi ağırlamaktadır. Günümüzdeki oteller sadece konaklamak için değil, toplantılar, sempozyumlar, paneller, düğünler gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmakta, bu yüzden otel halılarının bütün bunlara karşılık verecek nitelikte olması gerekir. Norveç cami halısı ve otel halısı imalatlarımızda otellerinizin konseptine uygun halıları beğeninize sunuyoruz.

  Gerek cami gerekse otel halılarında bulunması gereken temel özellikler şunlardır:

  • Uzun ömürlü olma: Gerek camiler gerekse oteller çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden halılar her gün onlarca kişinin baskısına maruz kalmaktadır. Halıların da aşınmaması, uzun süre aynı formunu koruyabilmesi gerekir. Birinci sınıf malzemeden, sık dokuma özelliğinde olması icap eder.
  • Kolay temizlenebilme: Kullanım yoğunluğundan dolayı cami ve otel halıları sık kirlenir. Bu yüzden halıların leke tutmaz, bakımlarının kolay ve bakteri oluşumuna izin vermeyecek şekilde olması gerekir. Yeni nesil malzemeler ile bunlar yapılabilir.
  • Uygun fiyatlı olma: Cami ve oteller alanları geniş mekanlardır. Bu yüzden halıların ebatları geniş olur. Bütçenize uygun bir seçim yaparsanız uygun halıyı seçmiş olursunuz.

  Estetik, Kaliteli Norveç Cami ve Otel Halılarının Adresi

  Firmamız Norveç cami halısı ve otel halısı üretimlerinde çok geniş bir seçenek sunuyor. Yün ya da akrilik malzemeden ürettiğimiz halılarımızı istenen bütün şekil ve ölçülerde yapabiliyor, mekanlarınızın dekorasyonuna uygun renkler seçebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyoruz.

  RUSYA CAMİ HALISI

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
  👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim