Perpa Tic. İş Merkezi A Blok kat:13 No:2138 (merkez ofis) ŞİŞLİ/İSTANBUL
  enfr

  YURT VE KURAN KURSU HALILARI

  Anasayfa » YURT VE KURAN KURSU HALILARI

  Yurtlar, Kur’an kursları ülkemizde öğrencilerin hem konaklama ihtiyaçlarının hem de dini eğitimlerinin karşılandığı yerlerdir. Buralarda kullanılacak halıların da tıpkı cami halıları gibi üstün kalitede olması gerekir. Günün her saatinde, çok sayıda kişi tarafından kullanılacakları için yurt ve Kuran kursu halıları uzun ömürlü olmalı, tüy, toz bırakmamalı, anti bakteriyel olmalı, anti statik özellikte bulunmalı, özellikle de insan sağlığına uygun olmalıdır. Ferahnur Cami Halıları olarak bizler yarım asrı geçkin süredir bu alanda hizmet veriyor, yüzlerce yurt, kuran kursunu kaliteli halılarla donatmış bulunuyoruz. Her geçen gün da daha geniş bir kitleye daha fazla alana ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

  Yurt ve Kuran Kursu Halısı Modelleri

  Yurt ve Kuran kursu halıları farklı iplik çeşitlerinden üretilir. İplik çeşitleri imalatında kullanılan malzemeye göre halıların modelini de ortaya koyar. Bu noktada koyun yünü bambu, pamuk, ipek gibi tamamen doğal malzemelerden imal edilen modeller çok daha konforlu ve estetik bir hal alır. Dayanıklılıkları, kullanım ömürleri oldukça fazladır. Hissiyatları ve doygunlukları başarılıdır. Bulundukları mekânın havasını, tarzını değiştirir, konforunu en üst seviyeye çıkarırlar. Fiyat olarak biraz yüksek olsalar da uzun süre aynı formunda kalabildikleri için üst düzey verim sunarlar.

  Bir de akrilik, polipropilen, polyester, naylon, polyamid gibi yapan malzemelerden üretilen halıları vardır. Bunlar malzemelerine göre çeşitlilik gösterir. Bazıları görüntü ve hissiyat olarak son derece başarılıdır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Fiyatları da doğal malzemelerden imal edilen halılara nazaran daha uygundur. Yine doğal halılar kadar bakım gerektirmezler. Nem, küf, bakteri oluşturmazlar.

  Kuran Kursu Halısı Fiyatları

  Yurt ve Kuran kursu halıları desen renk bakımından sınırsız alternatif sunar. Firma olarak hemen her renkte ve desende tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz. Tercihe göre desenleri şekiller verebiliyor, istenen malzemeden halı imalatı yapıyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeden üretilen halılarımız ihtiyaca göre her ölçü ve ebatta olabiliyor. Bu sayede kurslarınızı dilediğiniz gibi donatabiliyorsunuz. Fiyatlarımız da malzeme türüne göre, hav yüksekliğine göre ve halı ölçülerine göre değişiyor.

  Tüm ürünlerimiz sayfasını ziyaret ederbilirsiniz

  Cami Halısı

  Mescid halısı mı aramıştınız ?

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
  👋 Merhaba nasıl yardımcı olabilirim